Deze conifeer is winterhard en wordt ongeveer 1 m hoog en breed. Plant 1 stuks per vierkante meter.
Westerse Levensboom staat mooi solitair in de border en de conifeer is geschikt om als haag aangeplant te worden. Plant dan 1 stuks per strekkende meter. Het is een langzaam groeiende conifeer.
Standplaats Thuja occidentalis Rheingold
Deze conifeer heeft een voorkeur voor zon of halfschaduw en staat graag in licht vochtige waterdoorlatende grond die voedsel- en humusrijk is. Zorg dat de grond niet langdurig uitdroogt.
Thuja kopen
Er zijn verschillende soorten Thuja te koop. Er zit veel verschil in hoogte en breedte van iedere conifeer en ook qua kleur van het loof is er veel verschil. Coniferen zijn goed geschikt om als groenblijvende haag aan te planten. Klik op onderstaande button om Thuja te kopen:
Blad
Thuja occidentalis Rheingold is een wintergroene conifeer.
Het loof is geelgroen, in de winter verkleurend naar oranje geel. De jonge conifeer is bolvormig, later veranderd dit naar een kegelvorm.
Verzorging Thuja occidentalis Rheingold
- Snoei is amper noodzakelijk. Er kan lichte snoei voor vormbehoud plaatsvinden in de maanden juni t/m september.
- Bemest de conifeer in het voorjaar, het liefst met speciale coniferenmest.
- Plant coniferen met tuinturf en zorg dat de grond voldoende vochtig blijft.